Kávové kurzy

Gourmand world cookbook awards 2011

Publikováno 17.1. 2012 v kategorii: Nezařazené.

Skvělá Kniha o kávě autorky Petry Veselé vyhrála za Českou republiku v prestižní celosvětové soutěži GOURMAND WORLD COOKBOOK AWARDS 2011 v kategorii Single Subject, tedy kuchařka na jedno téma. Kniha postupuje do finálového klání a my pevně doufáme, že právě ta naše, „smartpressí“, získá titul Best in the World. Slavnostní vyhlášení proběhne 6. března v prostorách historického divadla v Paříži.

Kniha o kávě, kterou vydalo v roce 2010 nakladatelství Smart Press slaví nevídané úspěchy. A to evidentně nejen u svých čtenářů (dotisk knihy se dělal v několikatisícovém nákladu již po půl roce!), ale také u profesionálů, jež hodnotí celkové kvality knížek na celosvětové úrovni. Kniha o kávě porazila všechny své české, na jídlo a pití zaměřené, konkurentky a jde hrdě dál (jak jsme na ni hrdí!).

Grafická podoba, fotografie i text naší „kávenky“ je zcela nadčasový, kdo knížku držel v ruce, bude jistě souhlasit. My se společně s autorkou i z prozatímního úspěchu v soutěži GOURMAND WORLD COOKBOOKS AWARDS 2011 velmi radujeme a byli bychom moc rádi, kdyby se s námi mohli radovat i vaši čtenáři.

Kontakt pro média:

Andrea Pitková, pitkova@smartpress.cz

775 265 335

Tisková zpráva

Nejlepší káva v České republice je ta na papíře!

Praha 16.1.2012

Jeden komentář

  1. Ani nevim, kde jsem na tuhle knihu prisla, ale hltala jsem kazdou jeji stranku. V te dobe jsem take zacala pravidelne dochazet na Campus Westend ve Frankfurtu, kde sidli kavarna a prazirna Hoppenworth & Ploch. Ve svych 28mi letech jsem pochopila, ze kava muze byt neco nepopsatelne lahodneho. Kdyby se dal samet konzumovat, chutnal by, jako jejich kafe. Bohuzel jsem nikdy nebyla v kavarne u Vas, ale verim, ze by zazitek nebyl jiny… Stale si radeji objednavam „venku“ caj, protoze mi kafe vlastne vetsinou vubec nechutna. Vy, svoji knihou a Matthias Hoppenworth svoji kavou jste me naucili kavu milovat. Ta vune, co se line doslova celym bytem, kdyz jen otevru pytlik… To chroupani v mlynku… A nakonec prelit tu omamnou vuni v chemexu… To uz pritahne za nos i deti do kuchyne, ktere vedi, ze tahle vune neznamena nic jineho, nez nejaky kolacek i pro ne 🙂 Diky za tohle objeveni Ameriky! S Vami je nam na svete zase o chlup prijemneji! Mejte se krasne!

Zanechte komentář

Musíte být přihlášený/ná pro vkládání komentářů.